خرید آی پی ثابت فیلیپین بدون محدودیت قابلیت استفاده برای ترید و صرافی ها از جمله بایننس، فارکس. با خرید آی پی ثابت فیلیپین شما همانند یک شهروند فیلیپینِی به اینترنت متصل می شوید و لوکیشن شما باتوجه به آی پی خریداری شده، نمایش دهنده اتصال شما از کشور فیلیپین خواهد بود. 

آی‌پی ثابت اختصاصی 1 ماهه فیلیپین

13.00 USD
پشتیبانی در آندروید، آیفون، ویندوز، لینوکس و مک
ترافیک ماهیانه 500 گیگابایت
۳ کاربره همزمان، امکان سفارش کاربر بیشتر
IP ثابت اختصاصی بدون نشتی
DNS مشابه کشور ویژه بایننس و ترید

خرید آی پی ثابت فیلیپین

باتوجه به اینکه سایتهای بسیاری از جمله بایننس کشور ایران را تحریم کرده است اکثر افرادی که به ترید ارز دیجیتال می پردازند تمایل دارند موقعیت جغرافیایی خود را به کشوری که در لیست تحریم بایننس نباشد تغییر دهند. اما چرا فیلیپین philippines؟ زیرا پینگ زمانی بین ایران و فیلیپین حدود 40 الی 60 میلی ثانیه است از این رو این اتصال بسیار سریع انجام می شود و سرعت بالای معاملات را می توانند تجربه کنند.

همچنین سرورهای بایننس فیلیپین از کیفیت بالایی برخودار بوده و ایرانیان آی پی ثابت این کشور را یکی از بهترین گزینه ها برای معاملات خود می دانند.

خرید ip ثابت فیلیپین

خرید آی پی ثابت فیلیپین برای بایننس

به منظور خرید آی پی ثابت فیلیپین در آی پی تاز چندین پلن برای شما عزیزان تهیه شده که می توانید هر یک از این پلن ها را بنا به نیاز خود انتخاب نمائید. بعد از خرید اکانت با استفاده از نرم افزاری که در اختیارتان جهت دانلود قرارداده می شود سرور فیلیپین را انتخاب می کنید و با یوزر پسورد داده شده لاگین می کنید. بعد از آن شما مانند یک شهروند فیلیپین به اینترنت فیلیپین متصل شده اید.

آی پی ثابت فیلیپین

کشور فیلیپین Philippines

کشور فیلیپین دارای مساحت ۳۴۲٬۳۵۳ کیلومترمربع می باشد. جمعیت کشور فیلیپین بالغ بر ۱۰۹٬۵۸۱٬۰۷۸ تن است. پایتخت فیلیپین مانیل با و بزرگ‌ترین شهر فیلیپین کزون سیتی است. فیلیپین از شمال غربی با تایوان و چین، از سمت شمال شرقی با ژاپن، از جنوب با اندونزی از جنوب غربی با مالزی، تایلند و سنگاپور همسایه است. شرق فیلیپین را دریای فیلیپین و غرب آن را دریای چین جنوبی فرا گرفته‌است.

خرید ip ثابت فیلیپین

آی پی ثابت فیلیپین از کدام شهرها داده می شود؟

آی پی های داده شده در سایت آی پی تاز برای کشور فیلیپین اغلب از کلوکلن، لاس پیناس، ماکاتی، مالابون، Mandaluyong، مانیل، Marikina ، Muntinlupa، Navotas، پارانیاکه Pasay City،Pasig City، کسون، سان خوان، کلانشهر مانیل می باشد.

خرید آی پی ثابت فیلیپین

مزایای خرید آی پی ثابت فیلیپین برای بایننس

سرعت پینگ بالا بین ایران و فیلیپین و کمترین تأخیر ممکن

  • هزینه به صرفه و پائین در مقابل سایر راهکارهای مشابه
  • تکنولوژی کیلسوئیچ (قطع کردن اینترنت در صورت قطع شدن ناگهانی اینترنت)
  • خرید آی پی ثابت فیلیپین

در سرویس های ارائه شده توسط آی پی تاز این اطمینان  به مشتریان عزیز داده می شود که تمام دیتای رد و بدل شده با به روزترین متد رمز گذاری می شوند. استفاده از سرویس آی پی تاز باعث غیر قابل شنود شدن ترافیک می شود و تمام دیتاهای ورودی و خروجی از بابت امنیت گارانتی است

آی پی ثابت مخصوص ترید در آی پی تاز قابلیت نصب بر روی تمامی سیستم عامل ها  از جمله ویندوز، اندروید، IOS، مکینتاش، لینوکس و … را دارا می باشد.

آخرین مقالات
اختلال اینترنت ایران مهرماه 1401 (بروزرسانی در 14 مهر)

اختلال اینترنت ایران مهرماه 1401 (بروزرسانی در 14 مهر)

ادامه مطلب …

آی پی کدام کشور برای بایننس مناسب است؟

آی پی کدام کشور برای بایننس مناسب است؟

ادامه مطلب …

ای پی کدام کشور برای کوکوین بهتر است

ای پی کدام کشور برای کوکوین بهتر است

ادامه مطلب …

بهترین آی پی ثابت برای ترید

بهترین آی پی ثابت برای ترید

ادامه مطلب …

بهترین آی پی ثابت برای کوکوین

بهترین آی پی ثابت برای کوکوین

ادامه مطلب …

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

ادامه مطلب …