خرید آی پی ثابت ترکیه از آنجایی اهمیت دارد که می توانید تحریم های صرافی های معروفی همچون بایننس را دور زده و کاملا همانند یک شهروند ترکیه ای به سرورهای ترکیه متصل شده و در صرافی های معروف بایننس، فارکس به ترید ارزهای دیجیتال بپردازید. با خرید آی پی ثابت ترکیه لوکیشن شما نمایش دهنده اتصال شما از کشور ترکیه خواهد بود.

آی‌پی ثابت اشتراکی 1 ماهه ترکیه - استانبول

3.00 USD
پشتیبانی در آندروید، آیفون، ویندوز، لینوکس و مک
ترافیک ماهیانه 120 گیگابایت
۲ کاربره همزمان
IP ثابت اشتراکی بدون نشتی
DNS مشابه کشور ویژه بایننس و ترید

آی‌پی ثابت اختصاصی 1 ماهه ترکیه - استانبول

13.00 USD
پشتیبانی در آندروید، آیفون، ویندوز، لینوکس و مک
ترافیک ماهیانه 500 گیگابایت
۳ کاربره همزمان، امکان سفارش کاربر بیشتر
IP ثابت اختصاصی بدون نشتی
DNS مشابه کشور ویژه بایننس و ترید

 

آی پی ثابت ترکیه 

باتوجه به اینکه سایتهای بسیاری از جمله بایننس کشور ایران را تحریم کرده است اکثر افرادی که به ترید ارز دیجیتال می پردازند تمایل دارند موقعیت جغرافیایی خود را به کشوری که در لیست تحریم بایننس نباشد تغییر دهند.

اما چرا Turkey؟ زیرا پینگ زمانی بین ایران و ترکیه حدود 70 الی 90 میلی ثانیه است از این رو این اتصال بسیار سریع انجام می شود و سرعت بالای معاملات را می توانند تجربه کنند.

آی پی ثابت ترکیه چرا مخاطب دارد؟

در زمان خرید آی پی ثابت به طور کلی شما باید به نکاتی توجه کنید. که در ادامه دو مورد از مهم ترین آنها را مطرح خواهیم کرد:


موقعیت جفرافیایی ترکیه

بهترین آی پی ثابت برای شما آی پی خواهد بود که نزدیک ترین کشور به ایران باشد. چرا؟ شما زمانی که سرور ترکیه را جهت اتصال انتخاب کنید، از آنجایی که این کشور همسایه ایران است شما با کمترین تأخیر می توانید به سرورهای این کشور متصل بشید. این یعنی چی؟ یعنی کاهش پینگ هنگام اتصال. سرعت اینترنت در این حالت بسیار مطلوب و ایده آل خواهد بود. بنابراین یکی از مهم ترین انتخاب های ایرانیان برای آی پی ثابت ترکیه خواهد بود. چرا که هم مرز با ایران است. اما آیا این ویژگی به تنهایی کافی است؟


سرور از لوکیشن مناسب در ترکیه

یکی از ویژگی های دیگری که به آن باید توجه کنید این است که اگر این آی پی ثابت برای کار در صرافی ها استفاده می کنید دقت کنید همواره از سرور یک شهر آن کشور استفاده کنید. یا نهایت اگر ممکن است به دو سرور متصل شوید از شهرهایی باشند که فاصله کوتاهی باهم دارند. بسیاری از صرافی ها به این مساله حساس هستند و اگر هوشمندانه عمل نکنید احتمال داره حساب کاربریتون را ببندند. پس اگر آی پی ثابت ترکیه تهیه می کنید دقت کنید همواره به سرور یک شهر متصل شوید.

آی پی ثابت ترکیه

همچنین سرعت اتصالی که کشور ترکیه به مردم خود ارائه می دهد برابر با 200 مگابیت بر ثانیه است و با هزینه 160 لیر در ماه عرضه می شود که در حال حاضر برای ایرانیان این پرداخت به صرفه است.

آی پی ثابت ترکیه چیست؟

یک توضیح کلی در ارتباط با آی پی ثابت ارائه می دهیم. آی پی ثابت به آی پی‌ اطلاق می‌شود که تغییر نکند. در واقع زمانی که شما آی پی ثابت ترکیه از آی پی تاز خریداری می کنید این آی پی بسته به پلنی که شما آن را خریداری کردید تغییر نمی کند. اکثر این پلن های ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه است. اغلب هدف اصلی استفاده از آی پی ثابت دسترسی به سایت های است که ایران را تحریم کرده اند. از این رو افراد جهت تغییر آی پی از سرویس دهنده های اینترنتی آی پی ثابت استفاده می کنند.

خرید آی پی ثابت ترکیه

خرید آی پی ثابت ترکیه برای بایننس

به منظور خرید آیپی ثابت ترکیه در آی پی تاز چندین پلن برای شما عزیزان تهیه شده که می توانید هر یک از این پلن ها را بنا به نیاز خود انتخاب نمائید.

خرید آی پی ثابت ترکیه

بعد از خرید اکانت با استفاده از نرم افزاری که در اختیارتان جهت دانلود قرارداده می شود سرور ترکیه را انتخاب می کنید و با یوزر پسورد داده شده لاگین می کنید. بعد از آن شما مانند یک شهروند ترکیه به اینترنت متصل شده اید.

خرید آی پی ثابت ترکیه

کشور ترکیه  Turkey

کشور ترکیه Turkey در شرق با کشورهای  ایران، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، و گرجستان همسایه شده و در جنوب شرقی با عراق و سوریه؛ و در شمال غربی (بخش اروپایی) با بلغارستان و یونان همسایه است.

خرید آی پی ثابت ترکیه

همچنین ترکیه از شمال با دریای سیاه، از غرب با دو دریای کوچک مرمره و اژه و از جنوب غرب با دریای مدیترانه مرز آبی دارد. دو تنگهٔ بسفر و داردانل نیز در اختیار ترکیه است.

خرید ip ثابت ترکیه

ترکیه 84 میلیون جمعیت دارد که در مساحتی بالغ بر 784000کیلومتر مربع جای گرفته است. استانبول یکی از معروف ترین شهرهای ترکیه بوده و بهترین دیتا سنترها در آنجا قرار دارد.

خرید آی پی ثابت ترکیه

آیپی ثابت ترکیه از کدام شهرها داده می شود؟

آیپی های داده شده در سایت آی پی تاز برای کشور ترکیه اغلب از شهرهای بزرگ آن بزرگترین شهرهای ترکیه استانبول، آنکارا، ازمیر، بورسا، آدانا، غازی عینتاب، آنتالیا، قونیه و قیصریه هستند.

خرید آی پی ثابت ترکیه

مزایای خرید آی پی ثابت ترکیه برای بایننس

  • سرعت پینگ بالا بین ایران و ترکیه و کمترین تأخیر ممکن
  • هزینه به صرفه و پائین در مقاقبل سایر راهکارهای مشابه
  • تکنولوژی کیلسوئیچ (قطع کردن اینترنت در صورت قطع شدن ناگهانی ارتباط با اینترنت)

خرید آی پی ثابت ترکیه

در سرویس های ارائه شده توسط آی پی تاز این اطمینان  به مشتریان عزیز داده می شود که تمام دیتای رد و بدل شده با به روزترین متد رمز گذاری می شوند.

ip ثابت ترکیه

استفاده از سرویس آیپی تاز باعث غیر قابل شنود شدن ترافیک می شود و تمام دیتاهای ورودی و خروجی از بابت امنیت گارانتی است

خرید آی پی ثابت ترکیه

آی پی ثابت مخصوص ترید در آی پی تاز قابلیت نصب بر روی تمامی سیستم عامل ها  از جمله ویندوز، اندروید، IOS، مکینتاش، لینوکس و … را دارا می باشد.

آی پی ثابت ترکیه

در نهایت اینکه کشور ترکیه به دلیل اینکه همسایه ایران است و مرز خاکی وجود دارد فاصله آن به نسبت سایر کشورهای غیر هم مرز کمتر بوده و از این اتصال به سرور های این کشور بسیار سریع و با پینگ پایین انجام می شود. از طرفی بسیاری از افراد برای تحصیل، مهاجرت و تجارت به کشور ترکیه مراجعه میکنند. در هر کشوری برای استفاده از سایت های دولتی، دانشگاهی و یا امور بانکی باید از آی پی سرور های همان کشور متصل شد. از این رو آی پی ثابت ترکیه همواره مورد استقبال و استفاده عزیزان ایرانی بوده است.

 

آی پی تاز نصب و راه اندازی سرور ترکیه را برای شما عزیزان رایگان انجام داده و پس از خرید نرم افزار اتصال به سرور ترکیه را برای شما ارسال می کند. کافی است با یوزر و پسورد دریافت شده در ایمیل در این نرم افزار لاگین کرده و مستقیم به سرور ترکیه وصل شوید. همچنین شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه سوال و اختلالی درصورت تمایل با تیم آی پی تاز درارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی کنند.

 

IP استاتیک اختصاصی ترکیه 

به جای استفاده از IP استاتیک اختصاصی، بسیاری از افراد از آی پی های اشتراکی رایگان در Bainance، Forex و سایر صرافی ها استفاده می کنند تا بتوانند تحریم های اعممال شده علیه ایران را دور بزنند. اما به دلیل تغییر مداوم IP، این روش نیز پاسخگو نیست و می تواند باعث بسته شدن اکانت شود. پیشنهاد می کنیم با استفاده از IP اختصاصی ترکیه ثابت آی پی تاز از حساب و سرمایه خود محافظت کنید. این سرورها دارای IP ثابت اختصاصی هستند و فقط برای یک نفر ارائه می شوند.

IP ثابت اختصاصی ترکیه برای آن دسته از کاربرانی در نظر گرفته شده است که باید تجارت اینترنتی خود را از موقعیت جغرافیایی ترکیه انجام دهند. با خرید آی پی اختصاصی ترکیه به عنوان شهروند ترکیه از شهرهای ترکیه به اینترنت و سایت های اینترنتی متصل می شوید و هیچ محدودیتی برای کار با سایت هایی که محدود به کاربران این کشور هستند نخواهید داشت. بسیاری از کاربران ترجیح می دهند برای کار با سایت های مبادله ارز دیجیتال و صرافی های آنلاین مانند بایننس، به حساب های کاربری خود از ترکیه متصل شوند و بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال یا ارزهای دیجیتال را خریداری و بفروشند.

 

مزایای خرید IP استاتیک اختصاصی ترکیه

اگر از آی پی ثابت ترکیه ای اختصاصی استفاده می کنید همیشه یک آی پی ثابت و منحصر به فرد از کشور ترکیه خواهید داشت و این آی پی تا زمان تمدید سرور به شما اختصاص داده می شود و تغییری نمی کند. بنابراین امکان شناسایی شما به عنوان کاربر کیف پول یا حساب کاربری شما در شرکت های مختلف که به دلایل مختلف مانند بایننس محدود شده اند بسیار اندک است و در عمل وجود نخواهد داشت. آی پی تاز سرورهای ترکی خود را از  دیتاسنترهای  با کیفیت در ترکیه با بهترین زمان آپ تایم و پینگ ارائه می دهد. این دیتاسنتر با شعبات مختلف در اکثر کشورهای اروپایی بهترین کارایی را برای کاربران در سال های اخیر داشته است.

 

آخرین مقالات
اختلال اینترنت ایران مهرماه 1401 (بروزرسانی در 14 مهر)

اختلال اینترنت ایران مهرماه 1401 (بروزرسانی در 14 مهر)

ادامه مطلب …

آی پی کدام کشور برای بایننس مناسب است؟

آی پی کدام کشور برای بایننس مناسب است؟

ادامه مطلب …

ای پی کدام کشور برای کوکوین بهتر است

ای پی کدام کشور برای کوکوین بهتر است

ادامه مطلب …

بهترین آی پی ثابت برای ترید

بهترین آی پی ثابت برای ترید

ادامه مطلب …

بهترین آی پی ثابت برای کوکوین

بهترین آی پی ثابت برای کوکوین

ادامه مطلب …

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

ادامه مطلب …