بدون محدودیت قابلیت استفاده برای ترید و صرافی ها از جمله بایننس، فارکس. با خرید آی پی ثابت آلمان شما همانند یک شهروند آلمانی به اینترنت متصل می شوید و لوکیشن شما باتوجه به آی پی خریداری شده، نمایش دهنده اتصال شما از کشور خرید آی پی ثابت آلمان خواهد بود.

خرید آی پی ثابت آلمان

آی پی ثابت آلمان

 کشور آلمان

جمهوری فدرال آلمان در قلب اروپا قرار دارد. دولت ملتی که اکنون به نام آلمان شناخته می شود، برای اولین بار در سال 1871 به عنوان یک دولت فدرال مدرن، امپراتوری آلمان، متحد شد.

در نیمه اول قرن بیستم، دو جنگ جهانی ویرانگر که آلمان مسئول آن بود، کشور را تحت اشغال نیروهای متفقین پیروز قرار داد.

با شروع جنگ سرد، دو ایالت آلمان در سال 1949 تشکیل شد: جمهوری فدرال غربی آلمان (FRG) و جمهوری دموکراتیک آلمان شرقی (GDR).

FRG دموکراتیک خود را در سازمان های اقتصادی و امنیتی غربی، EEC و ناتو جای داد، در حالی که جمهوری دموکراتیک آلمان کمونیستی در خط مقدم پیمان ورشو به رهبری شوروی قرار داشت. افول اتحاد جماهیر شوروی و سقوط کمونیسم باعث اتحاد آلمان در سال 1990 شد.

با اتحاد دو ایالت آلمان، این کشور به پرجمعیت ترین کشور اروپا تبدیل شد (که کاملاً در اروپا قرار دارد) و نقش خود را به عنوان یکی از اعضای کلیدی اتحادیه اروپا و سازمان های اقتصادی، سیاسی و امنیتی این قاره تقویت کرد.

خرید آی پی ثابت آلمان

دیتا سنتر آلمان

سرور اختصاصي آلمان که از آی پی تاز تحویل می گیرید از ديتاسنتر هتزنر  یکی از معروف ترین دیتا سنترهای آلمان است. سخت افزارهای استفاده شده در این دیتاسنتر، قیمت مناسب آن، پینگ تایم کم با ایران و سرعت بالای پورت های سرور باعث محبوبت این دیتا سنتر شده است.

سیستم برق دیتاسنتر هتزنر آلمان

 دیتاسنتر هتزنر از سیستم تامین برق پایدار و سازگار با محیط زیست استفاده می کند. ( استفاده از ساختار N+1 Redundancy و سیستم تامین برق بدون Co2 و دیزل ژنراتور پشتیبان ۲٫۵ MVA).

 

امنیت و پایداری دیتاسنتر هتزنر آلمان

امنیت و پایداری شبکه هتزنر با سخت افزار و توپولوژی معتبر Juniper تامین می گردد. باند ارتباطی بین دیتا سنتر ها در حد صد گیگابیت میباشد.


خرید آی پی ثابت آلمان

مزایای خرید آی پی ثابت آلمان برای بایننس

  • سرعت پینگ خوب بین ایران و آلمان و کمترین تأخیر ممکن
  • هزینه به صرفه و پائین در مقاقبل سایر راهکارهای مشابه
  • تکنولوژی کیلسوئیچ (قطع کردن اینترنت در صورت قطع شدن ناگهانی اینترنت)

شما میتوانید آی پی ثابت کشورهای مختلف اروپایی مانند آلمان، فرانسه، هلند، ترکیه، امارات و فنلاند را خریداری کنید. اما انتخاب اینکه از آی پی ثابت کدام کشور استفاده شود، خود اهمیت بسزایی دارد. امنیت و سرعت بالا و کمترین پینگ مواردی است که باید در انتخاب کشور مورد دقت نظر قرار دهید. چراکه مثلاً کشورهایی که در سالهای اخیر متقاضی زیادی جهت دریافت آی پی از کشور ایران داشتهاند در حساسیت بالایی قرار دارند. و سایت بایننس پس از مراجعه متقاضیان از این کشورها، از آنها مدارک تأیید هویت شهروندی درخواست میکند. که در صورت عدم ارائه مدارک معتبر فعالیت این دسته افراد مسدود میشود.

پیشنهاد فعلی ما استفاده از آی پی ثابت کشور آلمان است. دیتا سنترهای سرورهای بایننس در شهر آلمان واقع شده اند و بسیار باکیفیت و دقیق هستند. محدوده ی زمان پینگ برای آنها از شهرهای مختلف ایران بین 40 تا 90 میلی ثانیه میباشد که بسیار مطلوب است. همچنین ترافیک نامحدود از دیگر محاسن این سرورهاست. و تا زمانیکه شما هزینه پرداخت میکنید میتوانید با خاطری آسوده، امنیت و سرعت بالا و بدون نیاز به مدارک تایید هویت از آن استفاده کنید.
آخرین مقالات
اختلال اینترنت ایران مهرماه 1401 (بروزرسانی در 14 مهر)

اختلال اینترنت ایران مهرماه 1401 (بروزرسانی در 14 مهر)

ادامه مطلب …

آی پی کدام کشور برای بایننس مناسب است؟

آی پی کدام کشور برای بایننس مناسب است؟

ادامه مطلب …

ای پی کدام کشور برای کوکوین بهتر است

ای پی کدام کشور برای کوکوین بهتر است

ادامه مطلب …

بهترین آی پی ثابت برای ترید

بهترین آی پی ثابت برای ترید

ادامه مطلب …

بهترین آی پی ثابت برای کوکوین

بهترین آی پی ثابت برای کوکوین

ادامه مطلب …

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

ادامه مطلب …