خرید آی پی ثابت سوئد بدون محدودیت قابلیت استفاده برای ترید و صرافی ها از جمله بایننس، فارکس.  با خرید آی پی ثابت سوئد شما همانند یک شهروند سوئد به اینترنت متصل می شوید و لوکیشن شما باتوجه به آی پی خریداری شده، نمایش دهنده اتصال شما از کشور خرید آی پی ثابت سوئد خواهد بود.

باتوجه به اینکه سایتهای بسیاری از جمله بایننس کشور ایران را تحریم کرده است اکثر افرادی که به ترید ارز دیجیتال می پردازند تمایل دارند موقعیت جغرافیایی خود را به کشوری که در لیست تحریم بایننس نباشد تغییر دهند. اما چرا سوئد sweden؟ زیرا پینگ زمانی بین ایران و سوئد حدود 30 الی 50 میلی ثانیه است از این رو این اتصال بسیار سریع انجام می شود و سرعت بالای معاملات را می توانند تجربه کنند. همچنین سرورهای بایننس سوئد از کیفیت بالایی برخودار بوده و ایرانیان آی پی ثابت این کشور را یکی از بهترین گزینه ها برای معاملات خود می دانند.

آی‌پی ثابت اختصاصی 1 ماهه سوئد - استکهلم

11.00 USD
پشتیبانی در آندروید، آیفون، ویندوز، لینوکس و مک
ترافیک ماهیانه 500 گیگابایت
۳ کاربره همزمان، امکان سفارش کاربر بیشتر
IP ثابت اختصاصی بدون نشتی
DNS مشابه کشور ویژه بایننس و ترید

 خرید آی پی ثابت سوئد

خرید آی پی ثابت سوئد برای بایننس

به منظور خرید آی پی ثابت سوئد در آی پی تاز چندین پلن برای شما عزیزان تهیه شده که می توانید هر یک از این پلن ها را بنا به نیاز خود انتخاب نمائید. بعد از خرید اکانت با استفاده از نرم افزاری که در اختیارتان جهت دانلود قرارداده می شود سرور سوئد را انتخاب می کنید و با یوزر پسورد داده شده لاگین می کنید. بعد از آن شما مانند یک شهروند سوئدی به اینترنت سوئد متصل شده اید.

خرید آی پی ثابت سوئد

کشور سوئد sweden

کشور سوئد با مساحت ۴۵۰٬۲۹۵ کیلومتر مربع پنجمین کشور بزرگ اروپا از نظر مساحت است. جمعیت سوئد بالغ بر ۱۰ میلیون تن است. در شرق کشور سوئد دریای بالتیک و خلیج بوتنی قرار دارد. کشور سوئد از سمت شرق توسط رشته‌کوه اسکاندیناوی از کشور نروژ جدا می‌شود. سوئد از سمت شمال شرق با فنلاند مرز زمینی دارد. سوئد با ۷ کشور لهستان، آلمان، لتونی، لیتوانی، استونی، روسیه و دانمارک مرز دریایی دارد.

خرید آی پی ثابت سوئد

آی پی ثابت سوئد از کدام شهرها داده می شود؟

آی پی های داده شده در سایت آی پی تاز برای کشور سوئد اغلب از شهرهای بزرگ آن همچون الینساوس، اربوگا، ارویکا، اسکشوند، آوستا، بودن، بولنس، بوریهولم، بورلنیه، بوروس، Djursholm، اکشو، انشوپینگ، اسکیلستونا، اسلو، فگشته، فلکنبی، فالشوپینگ، Falsterbo، فالون، فیلیپستاد، فلن، یوتبری، گراننا، یوله، هاگفوش، هالمستاد، هاپاراندا، هده‌مورا، هلسینگبورگ، یوا و هودیکسوال می باشد.

خرید ip ثابت سوئد

مزایای خرید آی پی ثابت سوئد برای بایننس

  • سرعت پینگ بالا بین ایران و سوئد و کمترین تأخیر ممکن
  • هزینه به صرفه و پائین در مقابل سایر راهکارهای مشابه
  • تکنولوژی کیلسوئیچ (قطع کردن اینترنت در صورت قطع شدن ناگهانی اینترنت)
  • خرید آی پی ثابت سوئد

در سرویس های ارائه شده توسط آی پی تاز این اطمینان  به مشتریان عزیز داده می شود که تمام دیتای رد و بدل شده با به روزترین متد رمز گذاری می شوند. استفاده از سرویس آی پی تاز باعث غیر قابل شنود شدن ترافیک می شود و تمام دیتاهای ورودی و خروجی از بابت امنیت گارانتی است

ip ثابت سوئد

آی پی ثابت مخصوص ترید در آی پی تاز قابلیت نصب بر روی تمامی سیستم عامل ها  از جمله ویندوز، اندروید، IOS، مکینتاش، لینوکس و … را دارا می باشد.

خرید آی پی ثابت سوئد

آخرین مقالات
اختلال اینترنت ایران مهرماه 1401 (بروزرسانی در 14 مهر)

اختلال اینترنت ایران مهرماه 1401 (بروزرسانی در 14 مهر)

ادامه مطلب …

آی پی کدام کشور برای بایننس مناسب است؟

آی پی کدام کشور برای بایننس مناسب است؟

ادامه مطلب …

ای پی کدام کشور برای کوکوین بهتر است

ای پی کدام کشور برای کوکوین بهتر است

ادامه مطلب …

بهترین آی پی ثابت برای ترید

بهترین آی پی ثابت برای ترید

ادامه مطلب …

بهترین آی پی ثابت برای کوکوین

بهترین آی پی ثابت برای کوکوین

ادامه مطلب …

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

ادامه مطلب …